Niezależny samorządny związek zawodowy

Wybierz kierunek solidarność

pl ua

Związkowcy dla dzieci

„Solidarność” to przede wszystkim obrona praw pracowniczych, ale okazuje się, że nie tylko. Przypadający na początku czerwca Dzień Dziecka był okazją do spotkania członków „Solidarności” i ich rodzin podczas rodzinnych pikników.

Funkcjonariusze służby więziennej z Zamościa bawili się wspólnie 15 czerwca br. Prezentacja sprzętu służb przeplatana była z licznymi zabawami integracyjnymi, a było ich wiele: animacje, zjeżdżanie z dmuchanych zamków, karuzele, kurtyna wodna i piana. Najmłodsi mogli choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwi funkcjonariusze, kierując pojazdami służbowymi służb mundurowych. Po takiej mocy wrażeń kiełbaski z grilla, kolorowe napoje, słodycze, wata cukrowa smakowały znakomicie.

Z kolei 8 czerwca br. przy Zalewie Zemborzyckim w Lublinie aktywnie czas spędzali związkowcy z „Bogdanki”. Każdy znalazł coś dla siebie, a przy okazji nasi koledzy i koleżanki wsparli chore dzieci – Ignasia i Oliwkę.

A na 9 czerwca br. atrakcje dla najmłodszych przygotowała Sekcja Młodych „Solidarność” Grupy Azoty Puławy. Po minach milusińskich widać, że zabawa była przednia, zapewne nie jeden dorosły chętnie by się z dzieciakami zamieniła na miejsca.

Foto: FB organizacji związkowych

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Skip to content