Niezależny samorządny związek zawodowy

Wybierz kierunek solidarność

pl ua

Ścieżka rozwoju w związku

Mamy świadomość, że nikt nie rodzi się związkowcem, ani nie ma żadnej formy kształcenia przygotowującej do takiej działalności. Dlatego stawiamy na merytoryczne wsparcie i zaplecze eksperckie dla pracowników, którzy postawili na nasz Związek.

W momencie rejestracji organizacji zostaje przypisany opiekun, który stanowi wsparcie dla liderów i podpowiada jak stawiać pierwsze kroki w tej specyficznej działalności. Organizujemy szeroką gamę szkoleń, które mają przygotować członków związku do efektywnej działalności. Stawiamy na profesjonalizm i wysoki poziom porad prawnych.

Każdemu członkowi NSZZ „Solidarność” przysługuje bezpłatna pomoc prawna z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, począwszy od porady prawnej, aż po reprezentowanie przed sądem.

Nieodzowną częścią działalności każdej organizacji związkowej jest prowadzenie negocjacji z pracodawcą. Również na tej płaszczyźnie oferujemy szerokie wsparcie począwszy od szkoleń, przez wspólne przygotowanie do rozmów, aż po udział w spotkaniu negocjacyjnym przedstawiciela/eksperta Zarządu Regionu Środkowo-Wschodniego NSZZ „Solidarność”. Mając takie wsparcie możesz poczuć się silniejszy.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Skip to content