Niezależny samorządny związek zawodowy

Wybierz kierunek solidarność

pl ua

Poczuj atmosferę Biegu Pamięci

8. Mila Pamięci Ofiar Komunizmu odbyła się 9 września br.

A już teraz zapraszamy na kolejny bieg z cyklu Lubelska Biegowa Triada Pamięci 11 listopada br. w Ogrodzie Saskim w Lublinie. Zapisy już wkrótce!

Zawodnicy pobiegną na dystansie 1609 metrów aby uczcić odzyskanie przez Polskę niepodległości 105 lata temu. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Na zwycięzców czekają nagrody w klasyfikacjach uczniów, rodziców i nauczycieli. W biegu jest prowadzona indywidulana i szkolna klasyfikacja drużynowa.  Udział w biegu jest bezpłatny. Partnerem wydarzenia 8. Lubelska Biegowa Triady Pamięci jest Województwo Lubelskie w ramach programu „Warto być Polakiem”. Wydarzenie finansowane przez Ministra Sportu i Turystyki w ramach programu „Sport dla wszystkich”.

Organizator: Fundacja „Ruchu Solidarności Rodzin”. Współorganizacja: Region Środkowo-Wschodni NSZZ „Solidarność”, Instytut Pamięci Narodowej Oddział Lublin i Lubelski Kurator Oświaty. Patronat honorowy: Minister Sportu i Turystyki, Wojewoda Lubelski, Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Skip to content