Niezależny samorządny związek zawodowy

Wybierz kierunek solidarność

pl ua

Trwa jesienny cykl szkoleń

Trwa jesienny cykl szkoleń dla liderów związkowych NSZZ „Solidarność” w Regionie Środkowo-Wschodnim, realizowany przy współpracy z działem szkoleń Komisji Krajowej i biurem prawnym regionu.

Spory zbiorowe z pracodawcą, postulaty i żądania jako narzędzie mobilizacji pracowników i wywierania presji na pracodawcę, uprawnienia związku zawodowego, efektywna aktywność związkowa; skuteczne negocjacje i narzędzia komunikacji – to niektóre tematy, jakie przybliżamy, aby skuteczniej domagać się poprawy warunków pracy i płacy.

Szkolenia proponowane przez „Solidarność” są okazją do omówienia problemów oraz do pochwalenia się sukcesami np. wygranym sporem zbiorowym, podwyżką płac, zwiększeniem liczby członków organizacji, rozszerzeniem działalności  związku na nowy zakład pracy lub dział czy przekonaniem osób dotychczas antyzwiązkowych do korzyści jakie niesie członkostwo w związku zawodowym.  

 Zachęcamy do udziału w szkoleniach, zdobyta wiedza praktyczna i umiejętności pomogą rozwijać organizację związkową, a na tym nam najbardziej zależy. Informacje: 81 53 208 11 wew. 20.

Harmonogram szkoleń >>>

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Skip to content