Niezależny samorządny związek zawodowy

Wybierz kierunek solidarność

pl ua

Elegancki rabat

Potrzebujesz garnituru, wizytowej koszuli czy innych akcesoriów? Skorzystaj z wyjątkowej oferty Clubu Conesera, która wszystkim posiadaczom legitymacji członkowskiej NSZZ „Solidarność” daje 10% rabatu na swoje produkty.

Club Conesera to lubelska rodzinna marka, która od dwóch dekad z dumą i pasją, kreuje męską elegancję, a której salon firmowy w Lubartowie stał się kultowym już miejscem dla każdego mężczyzny w regionie. W swoich projektach Grzegorz Jurko i jego syn Dominik nawiązują do najnowszych trendów mody męskiej przy jednoczesnym poszanowaniu spuścizny klasycznego krawiectwa i zasad elegancji.

Garnitury Clubu Conesera szyte są z samodzielnie wyselekcjonowanych materiałów, tak by sprostać wymaganiom współczesnego, świadomego mężczyzny i zapewnić mu maksimum komfortu. W ofercie marki każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie: garnitury, smokingi, marynarki, płaszcze, obuwie, koszule oraz szeroką gamę dodatków potrzebnych do stworzenia unikalnego wizerunku.

W Clubie Conesera przekonasz się, że koneserem mody męskiej może być każdy, a elegancja nie jest wiedzą tajemną zarezerwowaną tylko dla wybranych.

Marka Club Conesera obchodzi w tym roku swój 20-ty jubileusz, który zdecydowała się uczcić otwarciem salonu w Warszawie przy ul. Wolińskiej 4. Zapraszamy na zakupy!

Club Conesera >>>

Lubartów ul. Przemysłowa 4

Warszawa ul. Wolińska 4

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Skip to content