Niezależny samorządny związek zawodowy

Wybierz kierunek solidarność

pl ua

DARMOWE FERIE DLA DZIECI NASZYCH ZWIĄZKOWCÓW!

Spółka DOMS, dzięki wparciu finansowemu Komisji Krajowej, przygotowała wyjątkowo atrakcyjną ofertę na tegoroczne ferie zimowe dla członków NSZZ „Solidarność”. To dofinansowanie 100 proc. kosztów pobytów w ferie zimowe dla dzieci i wnuków członków Solidarności w ośrodku Ziemowit w Górach Opawskich.

Przez dzieci członków NSZZ Solidarność rozumie się zstępnych, w tym dzieci i wnuki (w wieku od ukończenia 5-go do ukończenia 18 – go roku życia) członków NSZZ Solidarność, posiadających ważną legitymację członkowską.

Kwota dofinansowania to 200 PLN do doby pobytu dziecka/wnuka (do 18 lat) w terminie od 12.01 do 24.02.2023 w pakiecie Ferie – Fiks FAMILY (więcej informacji o pakiecie znajduje się tu: https://www.ferie-fiks.pl/ ) w ośrodku „Ziemowit”.

Ośrodek położony jest na zboczu Biskupiej Kopy, w paśmie Gór Opawskich na terenie Parku Krajobrazowego „Góry Opawskie”. Bliskość szlaków turystycznych prowadzących do Bukowej Góry, Zlotych Hor, Zamkowej Góry czy Biskupiej Kopy przesądzają o doskonałej lokalizacji dla pieszych i rowerowych wycieczek (więcej informacji:

Co obejmuje oferta

Akcja obejmuje trwające minimalnie 3 dni pobyty dzieci członków NSZZ „Solidarność” z wyżywieniem, na które składają się dwa posiłki dziennie (śniadania i obiady lub śniadania i kolacje) oraz zajęciami sportowymi, turystycznymi i rekreacyjnymi.
Dla turystów przygotowano szereg atrakcji, wśród nich m. in.: pomysłowe zajęcia, animacje dla dzieci, ognisko, warsztaty z szefem kuchni dla dzieci, rodzinny piknik, bajeczkowy poranek, wyścig zdalnie sterowanych samochodzików, czy dyskotekę.

– Przygotowaliśmy nietypowy pakiet po to, by umożliwić beztroski pobyt w górach dzieciom, a rodzicom zapewnić tak potrzebny im odpoczynek– mówi Karol Wagner, dyrektor operacyjny DOMS.

Ilość miejsc objęta dofinansowaniem jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Akcja obowiązuje w przypadku rezerwacji dokonywanej przez członka NSZZ „Solidarność” za podaniem numeru elektronicznej legitymacji członkowskiej.

„Odpoczynek i dobra zabawa”

Nadrzędnym celem akcji jest umożliwianie dzieciom i wnukom członków Solidarności wypoczynku zimowego. Solidarność zajmuje się bowiem nie tylko prawami pracowniczymi, ale również dba o umacnianie rodziny oraz ochronę życia rodzinnego. Związek podejmuje również działania na rzecz rekreacji, sportu i turystki oraz oświatowo – kulturalne.

– Dzięki wsparciu Solidarności udało się stworzyć pakiet, który gwarantuje gościom ośrodka Ziemowit odpoczynek i dobrą zabawę. Zapraszamy!

Tysol.pl

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Skip to content