Niezależny samorządny związek zawodowy

Wybierz kierunek solidarność

pl ua

Bliżej obronności

Obecność na strzelnicy to z jednej strony sporo adrenaliny, z drugiej natomiast – wyciszenie i odprężenie, między innymi dzięki temu, że strzelec musi perfekcyjnie panować nad oddechem. Wizyta na strzelnicy z „Solidarnością” to dobry sposób, by się odstresować. Dla nas najważniejsze jest dać członkom Związku możliwość nabycia umiejętności posługiwania się bronią palną. W ten sposób wzmocnicie pewność siebie!

Wojna na Ukrainie uzmysłowiła społeczeństwu, jak ważne jest posiadanie choćby podstawowej wiedzy z zakresu obronności. Członkowie „Solidarności” od początku jej powstania odznaczali się odwagą cywilną, aktywnością, brakiem zgody na niesprawiedliwość i chęcią niesienia pomocy innym. Wiemy, że w teraźniejszości pełnej zagrożeń związkowcy nie będą chcieli pozostać bierni. Dlatego proponujemy możliwość odpłatnego udziału w szkoleniach z zakresu podstaw posługiwania się bronią palną oraz podstaw ratownictwa medycznego. Szkolenia tego typu dadzą poczucie bezpieczeństwa i przygotują na sytuację zagrożenia. Ćwicząc podstawy obronne i ratowania życia zwiększasz swoją szansę na skuteczną ochronę siebie i innych.

W sprawie umówienia szkolenia strzeleckiego na strzelanie bez własnej broni proszę dzwonić bezpośrednio na numer tel. 503-018-926Sylweriusz Kruk, Prezes Zarządu Wąwolnickie Stowarzyszenie Strzeleckie STEN.

Zachęcamy do obejrzenia strony internetowej stowarzyszenia STEN >>>

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Skip to content