Niezależny samorządny związek zawodowy

Wybierz kierunek solidarność

pl ua

Benefity

Oferta Banku Pocztowego dla członków NSZZ „Solidarność”

Więcej informacji >>>

aaa

Jesteś członkiem NSZZ „Solidarność”? Tankujesz taniej!

Każdy członek NSZZ „Solidarność”, posiadający elektroniczną legitymację związkową, może ubiegać się o kartę rabatową uprawniającą do zniżek na paliwo oraz na wybrane produkty i usługi na stacjach Lotos i Lotos Optima, a także może odebrać kartę rabatową PKN Orlen. 

Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” podpisała z PKN ORLEN S.A. umowę, na podstawie której członkowie Związku będą mogli uzyskać rabat przy zakupie paliwa i artykułów pozapaliwowych na stacjach paliw PKN ORLEN.

Każda osoba chętna do otrzymania karty rabatowej musi posiadać elektroniczną legitymację członkowską NSZZ „Solidarność”. W tym celu należy się zwrócić do macierzystej organizacji związkowej i wypełnić odpowiedni wniosek.

Osoby, które już posiadają elektroniczną legitymację członkowską muszą udać się na jedną z dedykowanych stacji PKN ORLEN by odebrać kartę rabatową.

Lista stacji paliw jest tutaj >>>

Po odebraniu karty rabatowej na jednej ze stacji podanych na liście można już tankować taniej na Orlenie w całej Polsce!

Szerokiej drogi!

hhmlht

Zgodnie z ofertą przygotowaną dla członków NSZZ „Solidarność” karta rabatowa uprawnia do zniżek w wysokości od 7 do 15 groszy za litr paliwa, w zależności od jego rodzaju. Dodatkowo właściciel karty rabatowej może liczyć na 10% zniżkę na oleje i płyny do spryskiwaczy sprzedawane na stacjach Lotos i Lotos Optima oraz 15% upustu na myjnię samochodową. Wydanie i korzystanie z karty rabatowej jest całkowicie bezpłatne. Użytkownik karty ma prawo udostępniać ją dowolnym członkom rodziny. Miesięczny limit na zakupy z rabatem wynosi 2 tys. zł. 

Aby stać się posiadaczem karty rabatowej wystarczy złożyć odpowiedni wniosek w biurze rabatowym w Regionie Środkowo-Wschodnim NSZZ „Solidarność”. Cały proces koordynuje macierzysta organizacja związkowa w zakładzie pracy, w którym jesteś członkiem NSZZ „Solidarność”.

10% zniżki na ubezpieczenia w PZU

Warunkiem przystąpienia do Klubu PZU Pomoc dla NSZZ „Solidarność” jest wypełnienie formularza dostępnego na stronie: https://klubpzupomoc.pzu.pl/nszz-solidarnosc. Po dokonaniu aktywacji w Klubie każdy otrzyma kartę uprawniającą do 10% zniżki przy zakupie niżej wskazanych ubezpieczeń. Wystarczy udać się do agenta PZU SA i przed zawarciem umowy ubezpieczenia podać numer PESEL lub numer otrzymanej karty. Agent sprawdzi uprawnienia do zniżki. Po pozytywnej weryfikacji udzieli zniżki.

O czym należy pamiętać?

  1. Zniżka dotyczy wyłącznie umów z rocznym okresem ubezpieczenia.
  2. Właściciel karty musi występować w umowie jako ubezpieczony.
  3. Zniżka musi być zgodna z regulacjami dotyczącymi składki minimalnej.
  4. Z tytułu posiadania Karty PZU Pomoc przysługuje tylko jedna zniżka w ramach jednej umowy ubezpieczenia.

Na jakie ubezpieczenia przysługuje zniżka?

  • PZU Auto: AC, OC, NNW, NNW Max;
  • PZU Dom; PZU NNW;
  • PZU Gospodarstwo Rolne: Obowiązkowe ubezpieczenie budynków, OC Rolnika, Mienie ruchome, NNW Rolnika;
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej osób fizycznych w życiu prywatnym, a także Ubezpieczenie PZU Bezpieczny Rowerzysta. 

Kontakt:

Legitymacje elektroniczne/Karty Lotos

81 532 08 11 wew. 20

reporter.lublin@solidarnosc.org.pl

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Skip to content