Niezależny samorządny związek zawodowy

Wybierz kierunek solidarność

pl ua

Utrudnienia w ruchu – sobota, 3 czerwca br.!

UWAGA ŚWIDNIK! UWAGA LUBLIN! UTRUDNIENIA!

Całkowite zamknięcie dla ruchu pojazdów na trasie biegu w Świdniku i Lublinie:

ŚWIDNIK

• od godz. 17:50 w Świdniku: Strażacka, Szkolna, Lotników Polskich, Niepodległości, Kosynierów, Gen Maczka, Armii Krajowej, Kusocińskiego, Klonowa, Wyszyńskiego, Piasecka (droga serwisowa) dojazd do węzła S-17 na wysokości Lotników Polskich i ul. Chmielnej. Utrudnienia potrwają do godz. 18:45.

• węzeł Świdnik S-17 Lotników Polskich – ulica Chmielna, droga serwisowa S-17 ul. Piasecka w kierunku Lublina – Kalinówka. Utrudnienia potrwają w godz. 18:00 – 19:30.

LUBLIN

• w godz. od 18:00 do godz. 21:00 zamknięte będą dla ruchu ulice Piasecka droga serwisowa S-17, Kalinówka, J. Franczaka „Lalka”, Dr. M. Majdanka, Fabryczna, Rondo Lubelskiego Lipca 80, al. Zygmuntowskie. Otwarcie dróg nastąpi niezwłocznie po zakończeniu biegu.

LUBLIN

• od godz. 16:00 do godz. 18:00 zamknięte będą ul. Królewska, Wyszyńskiego, Zamojska, Unii Lubelskiej, Rondo Lubelskiego Lipca 80, al. Zygmuntowskie.

• dojazd do cmentarza na Majdanku tylko z kierunku ronda Dekutowskiego. Komunikacja miejska kursuje w jednym kierunku od ronda Lubelskiego Lipca 80” do dzielnicy Felin. Trasy powrotne objazdami.

• dojazd do parkingów Aqua Lublin – MOSiR jednym wjazdem tylko z kierunku Plac Bychawski – Piłsudskiego. Wyjazd z parkingu jednym wyjazdem najbliższym ronda Lubelskiego Lipca 80 z nakazem ruchu w lewo/prawo.

Wznowienie ruchu pojazdów nastąpi niezwłocznie po zakończeniu biegu.

Prosimy mieszkańców Lublina i Świdnika o wyrozumiałość i włączenie się w kibicowanie na trasach 30. Biegu Solidarności „Lubelski Lipiec 1980”.

Jednocześnie przepraszamy za utrudnienia wszystkich użytkowników dróg, w tym przedsiębiorców i turystów.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Skip to content